Pobierz wersję demo oprogramowania ICONICS Suite

Wypróbuj najnowsze demo dla ICONICS Suite.

Informacje Ogólne

ICONICS Suite Demo v10.97 jest już dostępny. Zgłoś się poniżej, aby pobrać!

Odebranie zapytania może zająć od 1 do 3 dni roboczych, ponieważ oceniamy, czy kwalifikuje się ono do rozpatrzenia. Po zatwierdzeniu, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem, zawierającą wszystkie instrukcje potrzebne do spełnienia pobrania dema.

Przed zainstalowaniem jakichkolwiek produktów upewnij się, że spełniasz odpowiednie warunki wstępne. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zapoznaj się z sekcją zatytułowaną Wymagania Systemowe, znajdującą się poniżej. Informacje na temat licencjonowania można znaleźć w przewodniku "Getting Started Guide" dołączonym do instalacji.

Aktualne Wydanie

Workbench Sample Project
Download Sample Project

Workbench Sample Project

This project is a collection of standard Workbench configurations and GraphWorX64 display files intended to be a realistic starting point for your real-world projects. They also serve as a solid reference for best practices in designing dashboards and user interfaces. We are sharing this with you to use and adapt to your own needs, and will be releasing new versions periodically as we incorporate user feedback and improvement suggestions.

Co Zawiera

Zaawansowane rozwiązania w zakresie wizualizacji, produktywności i zrównoważonego rozwoju ICONICS są tworzone na bazie flagowych produktów ICONICS: GENESIS64™ HMI/SCADA, archiwizatora danych Hyper Historian™, pakietu rozwiązań AnalytiX® oraz aplikacji mobilnych MobileHMI™. Dostarczając informacji o każdej porze i do dowolnej lokalizacji, rozwiązania ICONICS skalują się od najmniejszych samodzielnych projektów do największych aplikacji korporacyjnych.

Wymagania Systemowe

Minimalne Wymagania
CPU 64-bitowy Procesor Dwurdzeniowy (np. AMD Athlon 64 X2, Intel Xeon i AMD Phenom)
Pamięć Wymagane 4 GB pamięci RAM (zalecane 6 GB)

Uwaga: Zaleca się, aby rozmiar pliku stronicowania systemu był co najmniej cztery (4) razy większy od rozmiaru zainstalowanej (fizycznej) pamięci RAM.
Dysk Twardy Wymagane co najmniej 4 GB wolnego miejsca (zalecane 10 GB)
Karta Graficzna Wbudowana pamięć wideo (256MB)
Minimalna rozdzielczość wyświetlacza - 1024x768, kolor 32-bitowy
Karta Graficzna z DirectX 9 lub 10 lub lepsza
System Operacyjny Windows 10 x64 (Pro lub Enterprise Edition)
Windows 8.1 x64 (Pro lub Enterprise Edition)
Windows 8 x64 (Pro lub Enterprise Edition)
Windows 7 SP1 x64 (Professional lub Enterprise Edition)
Windows Server 2016 x64
Serwer Windows 2012 R2 x64
Windows Server 2012 x64
Windows Server 2008 R2 SP1 x64

Uwaga: System operacyjny klasy serwerowej jest zalecany do hostingu internetowego i funkcji narzędzia AnalytiX.
.NET Framework Microsoft .NET Framework 4.6
Serwer SQL Zawiera opcjonalny Microsoft SQL Server 2014 Express

UWAGA: Wymagania opisane powyżej oparte są na typowych zastosowaniach. W zależności od konkretnego zastosowania, minimalne wymagania mogą się różnić. We wszystkich systemach zalecamy, aby przydziały pamięci wirtualnej były dwa razy większe od ilości pamięci fizycznej (RAM) w systemie.